Відео
Фотогалерея
Наживо

Дарнелл Джексон лише раз не влучив з гри, здобувши 18 очок

БК «Донецьк» упевнено переміг БК «Дніпро» в першому матчі чвертьфіналу з рахунком 94:72.

Рамел Каррі й Іван Раденович забезпечили господарям десятиочкову перевагу ще до середини першої чверті, а до завершення десятихвилинки «Донецьк» зміг збільшити її ще на п'ять пунктів, втримавши +15 і в кінцівці половини.

Підопічні Саші Обрадовича не дозволили собі розслабитися і на початку третьої чверті, продовжуючи розвивати свою перевагу, яка сягнула 26-ти пунктів після її завершення.

І хоча «Дніпро» здобув локальну перемогу в останній десятихвилинці, «Донецьк» упевнено довів справу до тотальної вікторії.

Центровий «Донецька» Дарнелл Джексон став найрезультативнішим гравцем матчу, здобувши 18 очок і лише раз схибивши з гри, а також зібравши 9 відскоків. По 14 очок додали Іван Раденович і Рамел Каррі.

Жодному з гравців «Дніпра» не вдалося закинути бодай 10 очок. Чарльз Томас завершив матч із показником 9 пунктів, ще четверо гравців здобули по 8 очок.

Наступний матч серії відбудеться в Донецьку в четвер.