Відео
Фотогалерея
Наживо

«Ферро-ЗНТУ» здолав «Хімік».

Ренді Калпеппер, Річард Гуінн та Джеремі Шаппел здобули левову долю очок «Ферро-ЗНТУ» у перемозі над «Хіміком» у першому матчі своєї чвертьфінальної серії з рахунком 67:85

Гості, завадяки активності Калпеппера, котрий здобув 16 очок у перші 20 хвилин зустрічи, захопили лідерство з самого початку гри, забезпечивши собі перевагу у дев'ять очок після першої половини.

«Хімік» дещо вирівняв гру у третій чверті, проте підібратися до «Ферро» так і не зміг. Потужний старт в останній чверті та перевага у 15 пунктів дозволили гостям спокійно довести матч до перемоги.

У складі «Хіміка» лише два гравці здобули двозначну кількість очок: Дарел Мітчелл - 21, Рейшон Террі - 14.

Захисник «Ферро-ЗНТУ» Ренді Калпеппер здобув 23 очки, ставши найрезультативнішим гравцем матчу. Річард Гуінн додав солідний дабл-дабл у вигляді 19 очок та 14 підбирань. Ще один дабл-дабл підкорився Джеремі Шаппелу - 15 очок та 11 підбирань.