Текстовий звіт
Відео
Фотогалерея
Наживо

Здобувши переконливу перемогу в другому матчі з «Хіміком», «Ферро-ЗНТУ» повів у чвертьфінальній серії 2-0.

Здобувши переконливу перемогу з рахунком 93-76 у другому матчі з «Хіміком», «Ферро-ЗНТУ» повів у чвертьфінальній серії 2-0.

Захопивши лідерство ще в першій чверті, протягом наступних десяти хвилин підопічні Кирила Большакова збільшили власну перевагу до чотирнадцяти пунктів і  вирушили на велику перерву за рахунку 43-29. Багато в чому цьому посприяла чудова реалізація дальніх кидків – загалом за гру запоріжці забили 11 із 18 триочкових.

Переваги, здобутої в першій половині, гостям цілком вистачало для загального успіху. Однак, після великої перерви, незважаючи на вилучення капітана Олександра Рибалка, «Ферро» збільшив розрив у рахунку та з гарним настроєм повертається до Запоріжжя, де вже 22 квітня відбудеться третя гра серії.

Найрезультативнішим гравцем у складі запорізької команди став Ренді Калпеппер, на рахунку якого 18 очок. Вінсент Хантер відзначився 15 очками, Річард Гуінн – 14 очками та 5 підбираннями, Джеремі Шаппел – 13 очками, 5 підбираннями та 4 передачами. По 11 очок здобули Георгій Кондрусевич й Олександр Рибалко.

Аарон МакГі був найактивнішим у складі «Хіміка», відзначившись 21 очком і 4 підбираннями. 11 очок, 6 підбирань і 4 передачі в активі Дениса Яковлева. 14 очок южненській команді приніс Предраг Мілетич, 10 очок – Сергій Попов.