Відео
Фотогалерея
Наживо

У четвертій грі серії лідер «Будівельника» Зак Морлі був нестримним.

Реалізувавши 9/11 двоочкових кидків і 4/4 штрафних, форвард «Будівельника» Зак Морлі став найкращим гравцем матчу з «ОДЕСОЮ», в якому його команда виграла 86-73, зрівнявши рахунок у чвертьфінальній серії – 2-2. Таким чином, долю останньої путівки до півфіналу команди визначать у п’ятницю, 27 квітня, в Києві.

Хоча, захопивши лідерство на старті поєдинку, «акули», у складі яких потужно матч розпочали Денис Коршук і Шон Кінг, виграли першу чверть із рахунком 22-16. Однак наступна десятихвилинка склалася вже на користь гостей, які, в першу чергу, за рахунок дальніх кидків, не лише відіграли шестиочкове відставання, а й вийшли вперед – 45-40.

Після великої перерви гра в команди Олега Юшкіна зовсім розладналася. Натоміть гості, які вдало відпрацьовували в захисті та раз за разом результативно завершували свої атаки, здійснивши ривок +10, повели 55-40. До кінця матчу «ОДЕСА» так і не зуміла оговтатися.

Окрім Зака Морлі, в складі «Будівельника» варто відзначити Джека МакКлінтона, котрий поповнив командну скарбничку 14 очками, Суада Шеховича, в активі якого 12 очок і 8 підбирань, а також Андрія Агафонова – уродженець Одеси приніс столичній команді 11 очок.

Найрезультативнішим гравцем «ОДЕСИ» став Джейон Роу, котрий відзначився 17 очками та 6 передачами. 13 очок, 5 підбирань і 4 передачі на свій рахунок записав Станіслав Балашов, 12 очок і 5 підбирань – Джастін Лав, 10 очок і 7 підбирань – Шон Кінг.