Текстовий звіт
Відео
Фотогалерея
Наживо

Ренді Калпеппер став найрезультативнішим гравцем матчу, однак не зумів принести перемогу «Ферро-ЗНТУ».

Уже перший матч півфінальної серії між «Донецьком» і «Ферро-ЗНТУ» продемонстрував серйозні наміри обох команд. «Тигри», що цього разу грали без Вуле Авдаловича, зате повністю домінували в боротьбі під щитами (58 підбирань проти 32), не зуміли стримати Ренді Калпеппера, котрий із 26 очками став найрезультативнішим гравцем зустрічі.

Однак завершальний, найважливіший кидок американського захисника запоріжців на останніх секундах овертайму накрив Вячеслав Кравцов, зберігши двоочкову перевагу для «Донецька» та принісши своїй команді перемогу з рахунком 96-94.

Протягом більшої частини стартової чверті лідирували гості, а після двох поспіль дальніх влучань Джеремі Шаппела й Ренді Калпеппера наприкінці періоду запоріжці повели +10. Однак у другій десятихвилинці команди помінялися ролям. У снайперів «Ферро-ЗНТУ» «збився» приціл, натомість зіграла свою роль солідна перевага господарів у боротьбі під кільцем. У підсумку македонський захисник «тигрів» Войдан Стояновскі, який із 15 очками став найрезультативнішим гравцем першої половини, та партнери не лише ліквідували розрив у рахунку, а й вийшли вперед – 47-46.

Другу половину обидві команди розпочали активно, по черзі вириваючись уперед. У такому ключі минула вся третя чверть, що завершилася за мінімальної переваги запоріжців (63-64), а також заключний період, менше ніж за хвилину до кінця якого «Донецьк» вів +4. Однак Річард Гуінн скоротив відставання до двох пунктів, а Ренді Калпеппер після перехоплення зрівняв рахунок – 83-83. За секунди, що залишилися до кінця основного часу, суперники не зуміли завершити свої атаки результативними кидками, тож для визначення переможця їм знадобився овертайм.

Додаткова п’ятихвилинка розпочалася з п’ятого фолу Річарда Гуінна, а також із двох поспіль швидких відривів «Ферро», які ефектно завершував Ренді Калпеппер. Утім, Рамел Каррі не менш ефектно, а головне ефективно, відновив статус-кво та вивів свою команду вперед. «Гойдалки» тривали до останніх секунд гри, переможцями якої стали господарі.

Окрім Ренді Калпеппера, хорошу гру у складі «Ферро» провели Вінсент Хантер, в активі якого дабл-дабл (19 очок + 10 підбирань), а також Річард Гуінн, що здобув 18 очок і зібрав 5 відскоків. Джеремі Шаппел став автором 14 очок, 6 підбирань і 4 передач.

По 19 очок «Донецьку» принесли Рамел Каррі, який, крім того, зібрав 9 відскоків, і Войдан Стояновскі, що також відзначився 5 підбираннями та 4 передачами. 16 очок і 7 підбирань на свій рахунок записав Майкл Лі, 11 очок і 8 підбирань – В’ячеслав Кравцов, 10 очок, 8 підбирань і 4 передачі – Іван Раденович, 13 підбирань – Дарнелл Джексон.