Текстовий звіт
Відео
Фотогалерея
Наживо

І знову результативна гра Ренді Калпеппера не допомогла «Ферро» здобути перемогу над «Донецьком».

І знову, як і в першій грі півфіналу, для визначення переможця «Донецьку» й «Ферро-ЗНТУ» знадобилася додаткова п’ятихвилинка. Спершу наприкінці основного часу, за рахунку 86-89 на користь запорізької команди, Річард Гуінн реалізував лише один штрафний, а потім Рамел Каррі перевів гру в овертайм, забивши неймовірний триочковий. Долю ж матчу вирішила серія дальніх кидків «Донецька» в овертаймі, три з яких реалізував Войдан Стояновскі, а один – Дмитро Глєбов. У підсумку «тигри» здобули перемогу з рахунком 106-101 і повели в серії 2-0.

Як і в попередній зустрічі, глядачі, що зібралися в ПС «Дружба», стали свідками рівної боротьби. Протягом першої половини «Донецьк» здійснив кілька спроб заволодіти ініціативою, однак було помітно, що тренерському штабу «Ферро-ЗНТУ» вдалося провести роботу над помилками, більше того, запоріжці навіть виграли щит (16/14 підбирань). Якщо найрезультативнішим гравцем першої половини у складі «тигрів» став В’ячеслав Кравцов, на рахунку котрого 13 пунктів, то функції головного бомбардира команди гостей на себе вже звично взяв Ренді Калпеппер, принісши своїй команді 14 очок. У підсумку, на велику перерву команди вирушили за рівного рахунку 50-50.

У третій чверті команди влаштували справжні «гойдалки», демонструючи швидкий і видовищний баскетбол. Однак, у першу чергу, завдяки активності Вуле Авдаловича, який суттєво додав після великої перерви, «Донецьку» вдалося розпочати останню десятихвилинку, лідируючи +3. У такому ж ключі суперники провели четвертий ігровий відрізок, заключні секунди якого так і не виявили переможця. В овертаймі ж свою роль зіграла холоднокровність команди Саші Обрадовича, яка й відсвяткувала перемогу.

У підсумку Войдан Стояновскі, який став одним із героїв поєдинку, відзначився 20 очками та 6 підбираннями. 19 очок, 6 підбирань і 4 передачі на свій рахунок записав Рамел Каррі, 17 очок і 4 підбирання – В’ячеслав Кравцов, 15 очок і 5 передач – Іван Раденович. 14 очок, 8 підбирань і 6 передач заніс до свого активу Вуле Авдалович. Дмитро Глєбов став автором 10 очок.

Ренді Калпеппер завершив гру із 35 очками та 6 передачами в активі. 22 очка «Ферро-ЗНТУ» приніс Джеремі Шаппел, додавши до них 9 зібраних відскоків. 17 очок і 6 підбирань на рахунку Річарда Гуінна, 10 очок і 6 підбирань – Вінсента Хантера.