Текстовий звіт
Відео
Фотогалерея
Наживо

Іван Раденович, який був одним із найкращих у складі «Донецька» у двох попередніх матчах із «Ферро», цього разу взагалі відіграв ключову роль у перемозі «тигрів».

Сербський форвард Іван Раденович не лише став найрезультативнішим гравцем матчу, здобувши 25 очок і зібравши 9 відскоків, а й відіграв ключову роль у третій перемозі «Донецька» в півфінальному протистоянні з «Ферро-ЗНТУ». Переломивши хід гри в заключній чверті, підопічні Саші Обрадовича обіграли господарів паркету з рахунком 79-69. Таким чином, перевага донецької команди в серії складає вже 3-0.

Відкривши рахунок, гості лідирували протягом стартових хвилин зустрічі, однак до середини першої чверті Ренді Калпеппер і Джеремі Шаппел, які вдвох до великої перерви здобули більше половини командних очок, не лише ліквідували відставання, а й вивели свою команду вперед – 16-8, змусивши Сашу Обрадовича взяти тайм-аут. Утім, поступово, завдяки потужній грі Івана Раденовича, котрий упевнено завершував атаки своєї команди, здобувши в першій чверті 10 балів, і В’ячеслава Кравцова, гості скоротили розрив у рахунку до двох пунктів – 25-23. Більше того, «Донецьк» спробував захопити ініціативу на початку другої десятихвилинки, але «Ферро» повернув собі п’ятиочкову перевагу. Остання атака в першій половині була за господарями, й Річард Гуінн свою спробу з-за дуги не змарнував – 43-36.

До середини третього періоду активність Вуле Авдаловича й Івана Раденовича допомогла «тиграм» вкотре скоротити відставання – 47-45. Заключну чверть команди теж розпочали за двоочкової переваги запоріжців. Але саме влучні кидки сербського «бігмена», який протягом десяти хвилин відзначився 7 очками, дозволили «Донецьку» переломити хід гри. Зокрема, за дві неповні хвилини до фінальної сирени, за рахунку 64-69 на користь гостей, Раденович реалізував дальній кидок, збільшивши розрив у рахунку до восьми пунктів, а незабаром додав ще два очка. Після цього доля матчу фактично була вирішена.

Окрім Івана Раденовича, у складі «Донецька» варто відзначити Рамела Каррі, в активі якого 13 очок, а також Дмитра Глєбова, що відзначився 12 очками, 8 підбираннями та 4 передачами. Таку ж кількість очок здобув Вуле Авдалович, додавши до них 5 передач.

Ренді Калпеппер, на рахунку якого 21 очко та 6 передач, знову став найрезультативнішим у складі «Ферро-ЗНТУ». Дабл-даблом (15 очок + 10 підбирань) відзначився Джеремі Шаппел, 14 очками та 6 підбираннями – Річард Гуінн.