Відео
Фотогалерея
Наживо

Форвард «Донецька» Іван Раденович повністю переграв своїх опонентів у боротьбі під щитами, відзначившись 15 очками та 13 підбираннями.

Півфінальне протистояння між «Донецьком» і «Ферро-ЗНТУ» завершилося нелегкою перемогою команди Саші Обрадовича. Інтрига в шостому матчі, що став вирішальним, зберігалася до останніх секунд, однак Ренді Калпеппер, який міг зрівняти рахунок і перевести гру в овертайм, змарнував свій шанс, не забивши з проходу.

Таким чином, обігравши «Ферро» 75-73 в шостому матчі серії, яка в підсумку завершилася з рахунком 4-2 на користь «тигрів», «Донецьк» вийшов до фіналу, де зіграє з маріупольським «Азовмашем». Своєю чергою, підопічні Кирила Большакова боротимуться за бронзові медалі з «Будівельником».

Гості, поза заявкою яких цього разу залишився Майкл Лі, активно розпочали гру, ведучи +9 за дві неповні хвилини до кінця дебютної десятихвилинки. І хоча дальні влучання Річарда Гуінна та Ренді Калпеппера, а також активність Джеремі Шаппела, дозволили «Ферро» зрівняти рахунок, останнє слово було за «Донецьком», захисник якого Войдан Стояновскі встановив остаточний рахунок чверті – 15-17. Наступний ігровий період господарі провалили, відпустивши суперника на одинадцять очок. У підсумку підопічні Саші Обрадовича, активно застосовуючи здвоювання проти лідерів «Ферро» й використовуючи численні помилки запоріжців, вирушили на велику перерву, лідируючи 39-28.

Здавалося, що саме спурт «Донецька» у другій десятихвилинці, організований насамперед зусиллями Івана Раденовича й Рамела Каррі, вирішив не лише долю гри, а й усієї серії. Більше того, після двох триочкових від Дмитра Глєбова на старті другої половини перевага гостей зросла до +14. Однак до кінця третьої чверті, незважаючи на те, що Ренді Калпеппер, який ще наприкінці першої половини кілька разів просив тренерський штаб про заміну, не демонстрував своєї звичної гри, запоріжці скоротили відставання до п’яти, а на старті останнього періоду – до трьох пунктів. Заключні хвилини зустрічі минули в напруженій боротьбі, однак лідери «Ферро» не реалізували важливі кидки, а «Донецьк» здобув вольову перемогу, яка вивела його до фіналу.

У підсумку Дмитро Глєбов і Рамел Каррі стали найрезультативнішими гравцями зустрічі, здобувши по 19 очок, а плеймейкер «Донецька», крім того, зібрав 6 відскоків. Іван Раденович, незважаючи на низький відсоток реалізації штрафних, оформив дабл-дабл (15 очок + 13 підбирань + 4 передачі).

Джеремі Шаппел приніс «Ферро» 18 очок, а також відзначився 6 підбираннями. 17 очок, 5 передач і 4 підбирання на свій рахунок записав Ренді Калпеппер, 12 очок і 5 підбирань – Вінсент Хантер.

Фінальна серія між «Донецьком» і «Азовмашем» стартує в четвер, 17 травня, в Донецьку.