Відео
Фотогалерея
Наживо

Найрезультативнішим гравцем зустрічі став плеймейкер маріупольців Джером Рендл, в активі якого 21 очко та 6 передач.

Переломивши хід гри на останніх хвилинах, «Азовмаш», незважаючи на низький відсоток реалізації дальніх кидків, здобув перемогу в першому матчі півфінальної серії з «Будівельником» із рахунком 82-78. Відзначимо, що у найвідповідальнішу мить чинному чемпіону не вистачало ключового гравця Луїса Флореса, котрий має проблеми зі здоров’ям (саме на цьому після матчу наголосив головний тренер «столичних» Звєздан Мітрович). Не дивно, що за  відсутності Флореса найрезультативнішим гравцем зустрічі став плеймейкер маріупольців Джером Рендл, в активі якого 21 очко та 6 передач.

Після стартової десятихвилинки, що минула в рівній боротьбі та завершилася за мінімальної переваги столичної команди (18-17), «будівельники», завдяки активності Джека МакКлінтона, котрий менше ніж за п’ять хвилин здобув 11 очок, і потужній грі Артема Параховського під кільцем, суттєво додали. Вже в середині другої чверті перевага господарів паркету сягнула десяти пунктів. У підсумку, на велику перерву підопічні Звєздана Мітровича вирушили, лідируючи 45-36.

У другій половині господарі продовжували вражати кільце суперника з-за дуги, крім того, майже ні в чому не поступаючись «Азовмашу» в боротьбі під щитами. Здавалося, що «Будівельник», незважаючи на п’яті фоли Андрія Малиша та Зака Морлі, контролює хід подій на паркеті. Однак трохи більше ніж за три хвилини до фінальної сирени дві поспіль втрати м'яча Дмитром Забірченком, який перед цим не забив штрафні, дозволили маріупольцям наздогнати суперника – 73-73. А незабаром Меттью Волш вивів «Азовмаш» уперед. Припустився помилки й інший лідер «Будівельника» Джек МакКлінтон, який, за рахунку 78-81 на користь гостей, маючи достатньо часу для того, щоб організувати атаку своєї команди, наважився на авантюрний триочковий кидок. Таким чином, перехопивши ініціативу та використавши помилки господарів паркету, маріупольці довели матч до перемоги.

Окрім Джерома Рендла, важливу роль у перемозі «Азовмашу» відіграв Олексій Печеров, який зупинився у кроці від дабл-даблу (18 очок + 9 підбирань). 13 очок, 4 підбирання та 4 передачі на свій рахунок записав Меттью Волш. По 10 очок здобули Деніел Юінг й Отелло Хантер, який, крім того, зібрав 8 відскоків.

Найрезультативнішим у складі «Будівельника» став Джек МакКлінтон, котрий приніс своїй команді 18 очок. 15 очок, 6 підбирань і 5 передач в активі Дмитра Забірченка, 14 очок і 7 підбирань – Артема Параховського, 10 очок і 6 підбирань – Андрія Агафонова.