Відео
Фотогалерея
Наживо

І знову Меттью Волш став найефективнішим гравцем «Азовмашу», здобувши 17 балів РЕ.

Суттєво додавши в другій половині третього матчу півфінальної серії з «Будівельником», «Азовмаш» здобув перемогу з рахунком 83-64. Чинному чемпіону не допомогло навіть повернення Луїса Флореса, котрий став найкращим гравцем зустрічі, відзначившись 21 очком, 7 передачами та 6 підбираннями.

Домініканський захисник, якого «Будівельнику» так не вистачало у двох попередніх матчах, вийшов у стартовій п’ятірці та приніс перші чотири очка своїй команді. Гості розпочали гру досить активно, спробувавши захопити ініціативу в дебюті поєдинку, однак у цілому перша чверть минула в рівній боротьбі (18-17). На старті наступної десятихвилинки «леви» організували ривок 6-1, змусивши Звєздана Мітровича взяти тайм-аут. До кінця першої половини гра знову вирівнялася, а Луїс Флорес став найкращим гравцем у складах обох команд, відзначившись 17 очками, при цьому забивши 7/10 кидків із гри, та 5 підбираннями. В підсумку на велику переру команди вирушили за мінімальної переваги «Азовмашу» (39-38).

До середини третьої чверті маріупольці, у складі яких серію штрафних реалізував Олексій Печеров, а Артур Дроздов потішив місцеву публіку данком, повели 55-47, здійснивши потужний спурт, а заключну десятихвилинку розпочали, лідируючи 63-54. Протягом четвертої чверті перевага підопічних Луки Бекі, які не залишили «Будівельнику» жодного шансу, зросла ще на десять пунктів.

У підсумку найрезультативнішим гравцем команди господарів став Отелло Хантер – на його рахунку 16 очок і 7 підбирань. 15 очок, 5 передач і 4 підбирання заніс до свого активу Меттью Волш, 14 очок і 9 передач – Джером Рендл, 11 очок і 4 підбирання – Олексій Печеров.

У складі «Будівельника», окрім Луїса Флореса, вже традиційно ефективною грою відзначився Зак Морлі, котрий здобув 13 очок, зібрав 8 відскоків і віддав 4 передачі партнерам. Більше жоден із гравців столичної команди навіть не наблизився до позначки в десять очок.