Текстовий звіт
Відео
Фотогалерея
Наживо

Меттью Волш став найкращим гравцем матчу, відзначившись 26 очками, 5 передачами та 4 підбираннями.

«Азовмаш» став першим фіналістом плей-офф чемпіонату Суперліги, обігравши «Будівельник» у четвертому матчі півфінальної серії з рахунком 98-86 та завершивши серію 4-0. І знову найвагоміший внесок у перемогу маріупольців зробили Джером Рендл і Меттью Волш, здобувши майже половину командних очок.

Утім, захопивши ініціативу на старті поєдинку, дебютну чверть із семиочковою перевагою завершили саме баскетболісти столичної команди на чолі з Джеком МакКлінтоном. У середині другої десятихвилинки, після кидка Луїса Флореса, перевага «Будівельника» складала вже +10. Однак до кінця першої половини господарі паркету скоротили відставання, а після триочкового кидка Джерома Рендла вийшли вперед – 48-46.

І хоча початок другої половини минув у рівній боротьбі, в ході якої «будівельники» певний час навіть лідирували, «Азовмаш» повернув собі перевагу, підійшовши до заключної чверті за рахунку 75-68. На старті четвертої десятихвилинки влучний дальній кидок Меттью Волша збільшив розрив у рахунку на користь «левів» до дванадцяти очок. Саме за такої переможної для маріупольців різниці команди й завершили останній матч півфінальної серії.

Меттью Волш у підсумку відзначився 26 очками, 5 передачами та 4 підбираннями. На рахунку Джерома Рендла 21 очко, 7 передач і 4 підбирання. 15 очок здобув Деніел Юінг, 12 очок – Отелло Хантер.

Найрезультативнішим гравцем «Будівельника» став Джек МакКлінтон, в активі якого 20 очок. 18 очками, 6 передачами та 4 підбираннями відзначився Луїс Флорес, 13 очками – Суад Шехович.

Тепер обидві команди очікуватимуть на підсумки півфінальної серії між «Донецьком» і «Ферро-ЗНТУ». «Азовмаш» зіграє із її переможцем у фіналі, «Будівельник» змагатиметься з невдахою цієї пари за «бронзу».