Відео
Фотогалерея
Наживо

Рамел Каррі став найрезультативнішим гравцем «Донецька», здобувши 17 очок.

«Донецьк» повів 2-0 у фінальній серії з «Азовмашем», здобувши перемогу з рахунком 79-66 у другому матчі. Підопічні Саші Обрадовича домінували в боротьбі під кільцями, а також продемонстрували високий відсоток реалізації кидків з гри, що дозволяє їм з оптимізмом готуватися до наступної гри, яка відбудеться 22 травня в Маріуполі.

Господарі паркету, поза заявкою яких цього разу залишився Дарнелл Джексон, досить упевнено провели першу чверть (24-18), а до середини наступної десятихвилинки повели +10. І хоча плеймейкер маріупольців Джером Рендл, котрий до великої перерви відзначився 18 очками, зокрема реалізувавши 4/5 дальніх кидків, зробив усе можливе, щоб допомогти своїй команді переломити хід гри, «Донецьк», досить упевнено почуваючись у боротьбі під кільцями, зберіг здобуту перевагу – 45-36. Гідним супротивником Рендла у складі «тигрів» став Войдан Стояновскі, на рахунку якого 3/3 кидків із-за дуги та 15 очок у цілому.

Протягом третьої чверті, початок якої гості повністю провалили, перевага «Донецька», що й надалі домінував під щитами, зросла до 18 пунктів. Таким чином, до заключної чверті суперники підійшли за рахунку 62-44 на користь команди Саші Обрадовича, яка вже на початку періоду повела +20. І хоча завдяки активності Меттью Волша маріупольці дещо скоротили відставання, Рамел Каррі й партнери одразу ж повернули гру під свій контроль.

У підсумку Джером Рендл приніс «Азовмашу» 20 очок. Меттью Волш, суттєво додавши у другій половині, відзначився 15 очками, 5 підбираннями та 4 передачами.

Рамел Каррі став найрезультативнішим гравцем «Донецька», відзначивши 17 очками та 4 підбираннями. 15 очок на рахунку Войдана Стояновскі, 14 очок – Івана Раденовича, 13 очок – Вуле Авдаловича.