Відео
Фотогалерея
Наживо

Ренді Калпеппер провів одну з найкращих ігор у сезоні, реалізувавши 10/15 дальніх кидків і загалом здобувши 45 очок.

У першому матчі серії за третє місце «Ферро-ЗНТУ» здобув переконливу перемогу над «Будівельником» із рахунком 127-111. Високий відсоток реалізації дальніх кидків (19/30), а також надрезультативна гра Ренді Калпеппера, котрий встановив одразу два рекорди чемпіонату Суперліги, забивши 10/15 триочкових і відзначившись 45 очками, стали вирішальними факторами успіху команди Кирила Большакова. Варто відзначити й те, що «Ферро» також побив два рекорди сезону – за кількістю реалізованих кидків із-за дуги та здобутих очок в одній грі.

Хоча в дебюті зустрічі на паркеті СК «Меридіан» точилася рівна боротьба, причому стартову десятихвилинку претенденти на «бронзу» провели напрочуд результативно – 33-34. Варто відзначити й реалізацію дальніх кидків обома командами (5/7 проти 4/5). У другій чверті «Будівельник» і «Ферро» продовжували демонструвати результативну гру, однак гостям вдалося перехопити ініціативу та вирушити на велику перерву, лідируючи 65-59. Суад Шехович, який здобув 19 очок, і Ренді Калпеппер, на рахунку якого 23 очка, стали найкращими в складах своїх команд.

У третій чверті запорізька команда збільшила власну перевагу, зробивши вагому заявку на перемогу. Вже в середині періоду, після двох із фолом Георгія Кондрусевича, перевага гостей сягнула +16. І навіть травма Вінсента Хантера, котрий залишив паркет на початку другої половини, не завадила «Ферро» раз за разом влучати в кошик суперника й іще за півтори хвилини до кінця третього періоду досягнути позначки в 100 здобутих очок. Кінцівка матчу також була за командою із Запоріжжя.

Окрім Ренді Калпеппера, результативну гру в складі «Ферро» продемонстрували Річард Гуінн (22 очка + 7 підбирань), Джеремі Шаппел (18 очок + 6 підбирань + 4 передачі) й Вінсент Хантер (13 очок + 4 підбирання).

Найрезультативнішим гравцем «Будівельника» став Суад Шехович, на рахунку якого 25 очок і 6 підбирань. Луїс Флорес відзначився 19 очками та 4 підбираннями, Джек МакКлінтон – 18 очками та 4 передачами, Андрій Агафонов – 15 очками. Зак Морлі завершив гру із 13 очками, 9 передачами та 5 підбираннями в активі.