Наживо
Статистичний звіт
Текстовий звіт
Відео
Фотогалерея
Наживо

Джек МакКлінтон став найкращим гравцем матчу, відзначившись 20 очками.

«Будівельник» реваншувався за поразку в першому матчі з «Ферро-ЗНТУ», здолавши запорізьку команду 82-72 та зрівнявши рахунок у серії за третє місце (1-1).

 
Захопивши ініціативу ще в стартовій чверті, підопічні Звєздана Мітровича й надалі контролювали хід матчу, переважаючи суперника за всіма ігровими компонентами. Особливо відчутною була перевага столичної команди під кільцями, де, за відсутності травмованого Вінсента Хантера, гравці «Будівельника» повністю перегравали своїх візаві (50 підбирань проти 25). Варто відзначити й ударний дует захисників господарів – Джека МакКлінтона й Луїса Флореса, котрі здобули левову частку очок своєї команди.
 
Господарі паркету доволі впевнено виграли стартову чверть (31-22), незважаючи на результативну гру Ренді Калпеппера, котрий за десять хвилин проведених на паркеті відзначився 14 очками. Однак запорізькій команді не вистачало Хантера, до того ж, на відміну від попередньої гри, гравці «Ферро» не зуміли реалізувати жодну зі своїх п’яти дальніх спроб. Зате підопічні Звєздана Мітровича, які й другу чверть провели не менш потужно, забили до великої перерви 7/15 кидків із-за дуги, а крім того, повністю домінували в боротьбі під щитами. У підсумку перша половина завершилася з переконливою різницею на користь «Будівельника» – 53-35.
 
Після великої перерви «Ферро-ЗНТУ» вирівняв гру та навіть спробував перехопити ініціативу, однак переломити хід зустрічі так і не зумів. Крім того, форвард запоріжців Станіслав Дикий на початку четвертої десятихвилинки змушений був залишити паркет через перебір фолів, значно ускладнивши завдання, яке стояло перед його партнерами. Натомість «Будівельник» спокійно довів матч до перемоги.
 
У підсумку Джек МакКлінтон став найрезультативнішим гравцем матчу, відзначившись 20 очками. Луїс Флорес здобув 17 очок і зібрав 7 відскоків. Андрій Агафонов оформив перший у сезоні дабл-дабл (10 очок + 10 підбирань).
 
Ренді Калпеппер приніс «Ферро-ЗНТУ» 19 очок. Георгій Кондрусевич і Річард Гуінн записали на власний рахунок по 11 очок.
Будівельник - Ферро (після матчу)
2012.05.20 21:46
 
Будівельник - Ферро (після матчу)
2012.05.20 21:50
 

FlashGallery