Наживо

Відбулися Загальні збори Засновників АБКУ «Суперліга»

03/10/13, 18:22
Пов'язані теги: Суперліга
Чемпіонат Суперліги розпочнеться 10 жовтня.

У четвер, 3 жовтня, відбулися Загальні збори Засновників АБКУ «Суперліга», присвячені новому сезону.

 

- По-перше, Олег Бичков підбив підсумки сезону 2012-2013 рр., а також своєї діяльності на посаді в. о. Генерального директора АБКУ «Суперліга» за звітний період, після чого Засновники прийняли його заяву про складення повноважень. Результати роботи О. Л. Бичкова на даній посаді визнано задовільними. Строком на найближчі 60 днів в.о. Генерального директора призначено Василя Анатолійовича Карпенка.

 

- Василю Карпенку доручено підписати договір із Федерацією баскетболу України про включення чемпіонату  Суперліги в структуру чемпіонатів України.

 

- Чемпіонат Суперліги сезону 2013-2014 рр. розпочнеться 10 жовтня.

 

- Крім того, Засновники прийшли до спільного рішення, згідно з яким у  сезоні 2013-2014 рр. максимальна кількість іноземних гравців у заявці клубу на гру складатиме не більше п'яти. Причому, під час матчу на паркеті одночасно зможуть перебувати не більше чотирьох легіонерів (присутність як мінімум одного українського гравця обов'язкова). У сезоні 2014-2015 рр. максимальна кількість іноземних гравців у заявці буде зменшена до чотирьох.

 

- Дозаявка іноземних гравців клубами Суперліги дозволена до 1 березня.

 

- Також було прийнято рішення щодо порядку та сум внесків клубів за ліцензії гравців.

 

- У сезоні 2013-2014 рр. клуби, які мають дублюючі склади можуть заявити їх у Вищу або Першу ліги Чемпіонату України. При цьому, в дублюючому складі не повинно бути більше двох гравців старше 1990 р.н., а також не більше двох гравців молодше 1997 р.н. Клуби, які не мають дублюючих складів, повинні сплатити штраф. Починаючи із сезону 2014-2015 рр., кожен клуб обов’язково має сформувати молодіжну команду для участі в чемпіонаті дублерів.